Lékař Teplice s.r.o.

Chirurgie - MUDr. Jaroslav Bartoš ml.

O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí ambulantní operační zákroky a operační zákroky v režime jednodenní chirurgie.

Jsme tým atestovaných lékařů, střední generace. Poskytujeme služby moderním způsobem. Chápeme pracovní vytížení našich klientů. Používáme moderní miniinvazivní techniky. Používáme kvalitní nástroje, přístroje i šicí matriály. Vybíráme nejoptimálnější operační zákroky tak, abychom zkrátili dobu rekonvalescence a umožnili klientům brzký návrat do pracovního procesu.

Miniinvazivita

Operace žlučníku, tříselných kýl řešíme převážně laparoskopicky. Operaci karpálního tunelu provádíme z malého řezu. Od roku 2018 za použití speciálního instrumetária a přístroje i endoskopicky (drobný vstupní řez je veden mimo dlaň).

Ambulantní zákroky

Výkony, které lze provádět ambulantně, ambulantně provádíme. Neobtěžujeme klienty hospitalizací. Jedné se o běžné odstranění znamének, kožních útvarů (lipomů, atheromů). Provádíme operace karpálního tunelu, lupavých prstů. Ambulantně provádíme i část operací křečových žil a skleroterapie.

Příjemné prostředí

Ambulantní zákroky provádíme v Sanatoriu Europa v Teplicích. V prostředí Sanatoria Vás obklopí atmosféra pohody a relaxace. Máme k dispozici recepci, k výkonům objednáváme klienty na čas. (I když budete využívat nadstandardní prostředí, převážná část výkonů je hrazena zdravotní pojišťovnou)

Objednávání na čas

U nás čekáte jen nezbytně nutnou dobu, respektujeme Vaše závazky a potřeby.

MUDr. Jaroslav Bartoš

MUDr. Jaroslav Bartoš

vedoucí lékař chirurgie spol. Lékař Teplice s.r.o.

  • zástupce primáře jednodenní chirurgie Městské nemocnice Duchcov, VITA s.r.o.
  • funkční licence pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru chirurgie
  • atestace z chirurgie 2010
  • absolvent odborných stáží na pražských klinikách včetně Kliniky plastické chirurgie u doc. MUDr. Jana Měšťáka CSc.
  • absolvoval odbornou stáž na oddělení Chirurgie ruky - Vysoké n. Jizerou
  • vystudoval 1. lékařskou fakulty Univerzity Karlovy

Provádím ambulantní zákroky a operace v režimu jednodenní chirurgie. Z ambulantních zákroků se jedná zejména o odstranění (exstirpace) tukových útvarů (lipomů), atheromů (mazových žláz) a odstranění kožních útvarů na doporučení kožního lékaře nebo z důvodů kosmetických. Ambulantně lze provádět i operace chirurgie ruky.

Diplom

V režimu jednodenní chirurgie se jedná se zejména o laparoskopické operace kýl, žlučníku, operace křečových žil. V Ústeckém kraji jsem zavedl operaci křečových žil (kmenových žil) pomocí metody radiofrekvenční ablace. Poslední dobou část operací křečových žil provádím ambulantně v místním znecitlivění a drobné žilky a metličky ošetřuji sklerotizací.

Při operacích dodržuji zásady fysiologického operování a věnuji patřičnou pozornost i uzavírání kožních ran. Používám plastický kožní steh, přesné (adaptační) sešití podkoží. Kůži dle potřeby kryji speciální náplastí, která snižuje riziko vzniku nevzhledných jizev. Snažím se minimalizovat bolest, ať už užitím místní anestesie při ambulantních zákrocích, tak i odpovídajícím zajištěním analgetiky (léky proti bolesti) po operaci. Snažím se o vlídný přístup ke všem pacientům.

Používáme kvalitní šicí materiály firmy BBraun.

Neustále se vzděláváme.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení