Lékař Teplice s.r.o.

Chirurgie - MUDr. Jaroslav Bartoš ml.

MUDr. Jaroslav Bartoš

  • vedoucí lékař chirurgie spol. Lékař Teplice s.r.o.
  • zástupce primáře jednodenní chirurgie Městské nemocnice Duchcov, VITA s.r.o.
  • funkční licence pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru chirurgie
  • atestace z chirurgie 2010
  • absolvent odborných stáží na pražských klinikách včetně Kliniky plastické chirurgie u doc. MUDr. Jana Měšťáka CSc.
  • absolvoval odbornou stáž na oddělení Chirurgie ruky - Vysoké n. Jizerou
  • vystudoval 1. lékařskou fakulty Univerzity Karlovy

Provádím ambulantní zákroky a operace v režimu jednodenní chirurgie. Z ambulantních zákroků se jedná zejména o odstranění (exstirpace) tukových útvarů (lipomů), atheromů (mazových žláz) a odstranění kožních útvarů na doporučení kožního lékaře nebo z důvodů kosmetických. Ambulantně lze provádět i operace chirurgie ruky.

V režimu jednodenní chirurgie se jedná se zejména o laparoskopické operace kýl, žlučníku, operace křečových žil. V Ústeckém kraji jsem zavedl operaci křečových žil (kmenových žil) pomocí metody radiofrekvenční ablace. Poslední dobou část operací křečových žil provádím ambulantně v místním znecitlivění a drobné žilky a metličky ošetřuji sklerotizací.

Při operacích dodržuji zásady fysiologického operování a věnuji patřičnou pozornost i uzavírání kožních ran. Používám plastický kožní steh, přesné (adaptační) sešití podkoží. Kůži dle potřeby kryji speciální náplastí, která snižuje riziko vzniku nevzhledných jizev. Snažím se minimalizovat bolest, ať už užitím místní anestesie při ambulantních zákrocích, tak i odpovídajícím zajištěním analgetiky (léky proti bolesti) po operaci. Snažím se o vlídný přístup ke všem pacientům.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení